Reference našich studentek

Kurz je naprosto skvěle zorganizovaný, školitelky moc sympatické. 

Spousta užitečných informací. Perfektní přístup a ochota. 

Za mě nejlepší volba ať už jde o profesní kurz nebo jen jednodenní.  

Martina Hellerová

Dobruška

Její práce najdete zde

Super prostředí, k dispozici úplně vše po celou dobu kurzu, maximum informací a to všechno umocní dvě super ženský Jaruška a Janička svým profi a přátelským přístupem. Nemohla jsem si vybrat lepší kurz

Tereza Klugarová

Hronov

Její práce najdete zde

Recenze z Facebooku

Kurzy od Jarusky a Janičky vřele doporučuji. Na kurz jsem šla jako začátečník a velmi mnoho jsem se naučila. Vždy příjemná nálada a hlavně perfektní a profesionální přístup.

Hana Hejpetrová

Hradec Králové

Její práce najdete zde

Recenze z Facebooku

Dlouho jsem váhala jestli se rozhodnout udělat si kurz a hlavně kde. Chtěla jsem jít k těm nejlepším a tam jsem se také přihlásila. 

Obě školitelky jsou úžasné, komunikativní, trpělivé a profesionální. Se vším vám poradí a jsou tu pro vás i když trénujete doma, pošlete práci a dostanete zpětnou vazbu.

Velkou výhodou je i kamenný obchod se vším co budete potřebovat přímo vedle školící místnosti. Bude vás čekat i výborná káva a občerstvení. 

Doporučila bych tento kurz všemi deseti.

Jana Janků

Šumperk

Když jsem si vybírala kurz, skvělé recenze jsem slyšela pouze na tento u Janičky a Jarušky. Oproti ostatním rekvalifikacím, kde vás naučí pouze techniky, které se dělaly před deseti lety (dle slov holek, které jsem potkala na jiných kurzech) a školitelky to většinou chtějí mít ,,rychle za sebou,, vás Janička a Jaruška pečlivě provedou každým základním krokem nehtové modeláže a nenechají vás jít dál, dokud danou látku nepochopíte. Jedny z nejvíc top nehtařek v ČR vás učí, prostě sen! Doporučuji na 1000%!!

Veronika Pavlová

Hradec Králové

Recenze z Facebooku

Měla jsem tu čest být mezi prvními účastnicemi profesního kurzu u Janičky a Jarušky.Jsem strašně ráda,že jsem si vybrala právě je. I když jsem se už nějakých kurzů zúčastnila žádný mi nedal to co jsem za těchto zatím 10dní naučila a dozvěděla. Holky do toho dávají opravdu vše a aby jste náhodou v záplavě nových informací nezapomněli to důležité každou další hodinu vše připomínají. Mají ohromnou trpělivost a všechnu pozornost věnují tomu aby z vás byla ta nejlepší nehtařka Můžu jen doporučit!!!

Jana Svobodová

Trutnov

Recenze z Facebooku