Platební podmínky pro účast na kurzu Profesní kvalifikace

Nehtové kurzy Hradec

  

Školitelky:
Jana Janečková, IČ: 71894187

Sídlo: Slatina nad Úpou 18, Slatina, 549 47 
Jaroslava Jurčíková, IČ: 01316451
Sídlo: Výrava 1, Výrava, 503 03

Provozovna: Chelčického 55/8, Hradec Králové, 500 02

 

Cena kurzu – 28.000Kč (obsahuje celkem 12 celodenních lekcí + profesní zkoušku).

Po přihlášení od nás obdržíte e-mail se zálohovou fakturou na 50% z ceny celkové kurzu (Záloha). Do kurzu budete zapsáni po úhradě 50% Zálohy.

Do 14 dnů před zahájením kurzu je třeba doplatit zbylých 50% kurzovného (Doplatek) – obdržíte fakturu s údaji k platbě. Pozor: Záloha a doplatek se hradí na rozdílné účty. Všechny informace obdržíte e-mailem.

Do 30 dnů před zahájením kurzu je vratných 50% uhrazené Zálohy, poté je Záloha nevratná (pokud nedojde ke zrušení kurzu z naší strany – v tom případě je platba vratná v plné výši).

Splatnost přihlášky (Záloha 50% ceny) je 14 dnů od přihlášení – po tu dobu Vám je místo předběžně rezervováno.
Po neuhrazení Zálohy do 14 dnů od podání přihlášky se přihláška automaticky stornuje a Vaše místo v kurzu bude uvolněno dalším zájemcům.

Po obdržení platby (Zálohy) za kurzovné máte místo v kurzu zajištěno.

Pokud se kurz koná dříve, než je splatnost kurzovného, je nutné jej uhradit neprodleně, nejpozději 3 dny před datem konání.

O rezervaci místa vás budeme informovat.

Bankovní spojení pro úhradu 50% Zálohy (vždy vyčkejte na zálohovou fakturu e-mailem)  

2600409853 / 2010 – Fio banka (Jana Janečková)
VS: číslo zálohové faktury (obdržíte e-mailem)
Poznámka pro příjemce: Vaše jméno a termín kurzu.
(Bez zadání těchto informací nebudeme moci Vaši platbu přiřadit ke konkrétnímu kurzu)
Splatnost: nejpozději 14 dní od zaslání přihlášky

IBAN: CZ7520100000002600409853
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Bankovní spojení pro úhradu 50% Doplatku (vždy vyčkejte na zálohovou fakturu e-mailem)   

2701947810 / 2010– Fio banka (Jaroslava Jurčíková)
VS: číslo zálohové faktury (obdržíte e-mailem)
Poznámka pro příjemce: Vaše jméno a termín kurzu.
(Bez zadání těchto informací nebudeme moci Vaši platbu přiřadit ke konkrétnímu kurzu)
Splatnost: nejpozději 14 dní před zahájením kurzu

IBAN:  CZ4455000000002177608002
BIC/SWIFT:  RZBCCZPP

Nejsme plátci DPH.

V případě nízké obsazenosti si vyhrazujeme právo na změnu termínu (vždy po dohodě s přihlášenými), nebo zrušení kurzu. V tomto případě Vám bude navrácena plná částka, kterou jste uhradili.

Zaplacením kurzovného souhlasíte s těmito podmínkami. 

Zrušení účasti

1/ Odhlásíte-li se písemně (na e-mailu jana@brillbird.cz) více než 30 dnů před konáním kurzu, bude Vám vráceno 50% z uhrazené Zálohy (Záloha je 14.000Kč, v tomto případě bude vráceno 7.000Kč. Zbylá částka slouží k pokrytí ušlého zisku v době blokování Vašeho místa. Na tuto částku Vám bude vystaven daňový doklad.)

2/ Odhlásíte-li se méně než 30 dnů před konáním kurzu, není možné vrátit uhrazenou zálohu ani žádnou její část.* Zaplacené kurzovné slouží k pokrytí nákladů na organizaci a přípravu kurzu a k náhradě za blokované místo v kurzu.
*Zaplacené kurzovné (či Záloha) Vám může být 1x převedeno na jiný termín / kurz z naší nabídky (posuzujeme individuálně, nelze si toto nárokovat).

3/ Pokud se na kurz přihlásíte, ale neuhradíte zálohovou fakturu v datu splatnosti, přihláška se stornuje. Berte prosím na vědomí, že obdržením Vaší přihlášky Vám již předběžně blokujeme místo. Pokud víte, že se kurzu nebudete moci zúčastnit, prosím, odhlaste se.  

5/ Pokud se na kurz přihlásíte a uhradíte zálohu (příp. také doplatek), ale do kurzu nenastoupíte (a řádně se neodhlásíte dle bodu 1), zaplacené kurzovné slouží k pokrytí nákladů na organizaci kurzu a k náhradě za blokované místo v kurzu a není možnost jeho vrácení, ani žádné jeho části.

Zvýhodněné kurzovné (28.000Kč / 12 dní + zkouška) v případě kurzu Profesní kvalifikace platí v případě absolvování celého kurzu (12 dní + zkouška). V případě předčasného ukončení kurzu není možné vrácení kurzovného za neabsolvované lekce. 

V případě vynechání lekcí (např. z důvodu nemoci apod.) posuzujeme případ individuálně a příp. nabídneme náhradní termín dané lekce. Nelze si nárokovat vrácení kurzovného za neabsolvované lekce.

V případě neúspěšného absolvování Profesní zkoušky je možnost absolvovat Profesní zkoušku samostatně v náhradním termínu (za běžnou platební sazbu 5.000Kč). 

V případě nízké obsazenosti, nebo z jiných vážných důvodů z naší strany si vyhrazujeme právo na změnu termínu, nebo zrušení kurzu. V tomto případě Vám bude navrácena plná částka, kterou jste uhradili.

Zaplacením kurzovného souhlasíte s těmito podmínkami. 

 

t

NĚČEMU NEROZUMÍTE?

To nevadí, napište na e-mail: jana@brillbird.cz, nebo zavolejte na tel. +420 776 809 033 (po-pá 9-18 hod., prosím, ne SMS)
a vše Vám ráda vysvětlím.